V sobotu 3.6.2023 to vypukne a tak přinášíme shrnutí důležitých informací :)) Prosím, pečlivě prostudujte propozice, které naleznete na našich stránkách.

Triatlon https://stekatlon.cz/stekatlon-propozice/

Parkování https://mapy.cz/s/locebuzola

Souhlas zákonného zástupce pro závodníky mladší 18 let https://docs.google.com/document/d/1HOLVN9tyXA1jl64NY3B7S6BQKkOQ3-AEg_5iSipa4W8/edit

0) Registrace 9:00-10:30 Dostavte se včas, zejména ti, co nejsou registrovaní. U stolečku si vyplňte registrační lístek pro urychlení registrace. Každý závodník obdrží prezentační tašku.

1) Start je hromadný z vody!

2) Triatlon– plavecká část startuje se z vody. Plavou se 2 okruhy s výběhem z vody.

3) Do depa nesmí nikdo jiný kromě závodníků a organizátorem určených pomocníků. Veškerý materiál Vám po celou dobu závodu zůstává v depu (boty, vodítka, plovací vesty, vše co na další disciplíny nepotřebujete). Kola prosím ukládejte na stojany a pokud možno dodržujte pořádek, ať Vaše věci nepřekáží v cestě dalším závodníkům.

4) Štafety mají vlastní vyhrazený prostor. Předávání štafety probíhá v něm. Závodník vybíhá z koridoru a probíhá depem. Cyklisté mají svá kola na stojanu, jako všichni závodníci. Doběhnou ke stojanu, nasadí helmu a vyráží na trasu!

5) Cyklistická část hlavního závodu jsou 3 okruhy po 5km, dětského závodu 2 okruhy po 2km trasa vede lesem, po louce. Cyklistickou část můžete absolvovat na kole či koloběžce – helma povinná u obou dopravních prostředků. Kolo/běžku můžete tlačit.

6) Běžecká část hlavní závod 3 x 1,34 km okruh a dětský závod 1,34km kolem rybníka.

7) Závodníci obdrží startovní číslo, které je nezbytně nutné pro cyklistickou a běžeckou část. Je potřeba jej upevnit zepředu na tričko nebo na závodní pásek nebo vám postačí i obyčejná guma do kalhot. Pro plaveckou část Vám bude napsáno číslo na pravou paži a nohu.

8) Dětské disciplíny – kočárky, běh na 50m, 200m a 1,34km

9) Pro vítěze máme připravené krásné ceny od našich sponzorů včetně medailí. Každý závodník si odveze pamětní medaili.

10) Výsledky budou vyhlášeny po dětském závodě. Po vyhlášení výsledků Vám zahraje kapela VŠECEK PÍSEK.

11) Pro z daleka přijíždějící je možné se ubytovat ve stanech v areálu.

PS: V místě závodu bude přistaven stánek, který zajistí Lidová zahrada. Zde si můžete zakoupit občerstvení a ochutnat krásnolipské pivo Falkenštejn.