V neděli 4. 6. 2023 to vypukne a tak přinášíme shrnutí důležitých informací :)) Prosím, pečlivě prostudujte propozice, které naleznete na našich stránkách.

Triatlon https://stekatlon.cz/stekatlon-propozice/

Parkování https://mapy.cz/s/locebuzola

Souhlas zákonného zástupce https://docs.google.com/document/d/1HOLVN9tyXA1jl64NY3B7S6BQKkOQ3-AEg_5iSipa4W8/edit

0) Registrace 7:00-8:00, Dostavte se včas. Při prezentaci obdržíte prezenční tašku. Závod je měření čipovou časomírou.

1) Startujeme v intervalu 1 minuty (triatlon i duatlon), pes je po celou dobu závodu s vámi spojený vodítkem.

2) Triatlon– plavecká část startuje od kostky (rovinka) na břeh rybníka cca 150m. Plovací vesty pro psy i páníčky jsou povoleny. Psa můžete přepravit na dopravním prostředku, ale psovod musí plavat.

3) V depu budou pomocníci, kteří vám jsou k dispozici během přesedání na cyklistickou a běžeckou část. Nikdo jiný kromě závodníků a organizátorem určených pomocníků do depa nesmí. Veškerý materiál Vám po celou dobu závodu zůstává v depu (boty, vodítka, plovací vesty, vše co na další disciplíny nepotřebujete). Kola prosím ukládejte na stojany a pokud možno dodržujte pořádek, ať Vaše věci nepřekáží v cestě dalším závodníkům.

4) Cyklistická část jsou 2 okruhy po 2km, trasa vede lesem, po louce. Cyklistickou část můžete absolvovat na kole či koloběžce – helma povinná u obou dopravních prostředků. Kolo/běžku můžete tlačit.

5) Běžecká část 1,34 km 1 okruh kolem rybníka.

6) Závodník obdrží startovní číslo, které je nezbytně nutné pro cyklistickou a běžeckou část. Je potřeba jej upevnit zepředu na tričko nebo na závodní pásek nebo vám postačí i obyčejná guma do kalhot. Na levou paži Vám bude pro plaveckou část zapsáno startovní číslo

7) Štěkběh – mrňousové 200m, děti a St. děti 1 okruh 1,34km

10) Pro vítěze máme připravené krásné ceny od našich sponzorů včetně medaile. Každý závodník si odveze pamětní medaili.

11) Pro z daleka přijíždějící je možné se ubytovat ve stanech či pokojích v areálu Koliba. V sobotu před závodem bude od 15:00 hrát místní kapela VŠECEK PÍSEK.

PS: V místě závodu bude přistaven stánek, který zajistí Lidová zahrada. Zde si můžete zakoupit občerstvení a ochutnat krásnolipské pivo Falkenštejn.