Dovolím si neoficiální shrnutí pro Vás závodníky

Ještě jednou velká gratulace všem zúčastněným a velké dík za Vaši přízeň.  Kochám se nádhernými fotkami našich fotografů a doplňuji střípky, které jsem v rámci organizování nezastihla.

Na startovní čáru se Vás rok od roku řadí víc a víc, ale myslím si, že i přes nárůst závodníků atmosféra zůstává stále pozitivní a rodinná.

Plavecká část opravdu není nejlehčí, ale úžasně jste se s tím poprali i v ne přívětivém počasí pro Vás dvounožce, ale pesanům určitě vyhovovalo. Teď už mi snad i věříte, že se opravdu dá skoro od půlky rybníka chodit. 😀

Z celé akce mám výborný pocit, jsem ráda, že mám na závodě lidi, kteří vše berou sportovně (malá rivalitka mezi soupeři být musí, motivace je důležitá), ale byli jste k nám pořadatelům vytrvalí a malá zpoždění, zádrheli jste vzali s nadhledem.

Mým cílem vždy bylo a bude, aby si závod mohli užít všichni. Mám velkou radost z nováčků, kteří mi před závodem volají, jsou na vážkách a nakonec jsou ze závodu plní dojmů a nadšení, že se přihlásili. To je pro mě to nejvíc. Motivovat lidi a  dopřát jim nové zkušenosti. První dojem ze závodu je totiž nejvíc.

Děkujeme za milé zprávičky, které opravdu potěší a motivují nás do dalších ročníků. Je to takové malé vysvědčení pro nás za vynaložené úsilí. Nebojte se však připojit i nedostatky, kterých jste si mohli povšimnout, ať můžeme akci vézt ještě k lepší dokonalosti.

Užijte si další závody. Přejeme ve zdraví dobré výkony a za rok se na Vás s týmem těším na startu.

Za tým Štěkatlonu

Lůca a Charles