V sobotu 6.6.2020 to vypukne a tak přinášíme shrnutí důležitých informací :)) Prosím, pečlivě prostudujte propozice, které naleznete na našich stránkách.

Triatlon https://stekatlon.cz/stekatlon-propozice/

Duatlon https://stekatlon.cz/duatlon/

Superpes https://www.behejsepsem.cz/superpes-2020/

0) Registrace 7:30-9:00, Dostavte se včas. Závodníci registrovaní do závodu Super pes se dostaví do stánku Běhej se psem ke kontrole váhy a čipu svého psa.

1) Startujeme v intervalu 1 minuty (triatlon i duatlon), pes je po celou dobu závodu s vámi spojený vodítkem

2) Triatlon– plavecká část startuje od kostky (rovinka) na břeh rybníka cca 150m. Plovací vesty pro psy i páníčky jsou povoleny (k zapůjčení ve stánku Běhej se psem – nutnost rezervace předem). Psa můžete přepravit na dopravním prostředku, ale psovod musí plavat. Duatlon – běžecká část první 2 x 1,34km startuje pod obloukem Běhej se psem, u pódia.

3) V depu budou pomocníci, kteří vám jsou k dispozici během přesedání na cyklistickou a běžeckou část. Nikdo jiný kromě závodníků a organizátorem určených pomocníků do depa nesmí. Veškerý materiál Vám po celou dobu závodu zůstává v depu (boty, vodítka, plovací vesty, vše co na další disciplíny nepotřebujete). Kola prosím ukládejte na stojany a pokud možno dodržujte pořádek, ať Vaše věci nepřekáží v cestě dalším závodníkům.

4) Cyklistická část jsou 2 okruhy po 2km, trasa vede lesem, po louce. Cyklistickou část můžete absolvovat na kole či koloběžce – helma povinná u obou dopravních prostředků. Kolo/běžku můžete tlačit.

5) Závěrečný běh je pro triatlon i duatlon stejný – rovinka 1,34 km 1 okruh kolem rybníka.

6) Závodník obdrží startovní číslo, které je nezbytně nutné pro cyklistickou a běžeckou část. Je potřeba jej upevnit zepředu na tričko nebo na závodní pásek nebo vám postačí i obyčejná guma do kalhot. Startovní číslo neztraťte, v cíli za něj obdržíte výbornou kávičku od našeho kamaráda ve stánku Bohemian coffee house.

7) Štěkběh – mrňousové 200m, děti a St. děti 1 okruh 1,34km

8) Při prezentaci obdržíte prezenční tašku.

9) Postroje! Běhej se psem ve svém stánku obleče vás i psa. Vše si můžete na místě vyzkoušet i zakoupit, k dispozici budou také plovací vesty.

10) Pro vítěze máme připravené krásné ceny od našich sponzorů. Nikam nám neutíkejte, ceny nečekají jen na vítěze.

11) Pro z daleka přijíždějící je možné se ubytovat ve stanech či pokojích v areálu Koliba. Druhý den můžete poměřit své síly na tradičním triatlonu nebo se vydat na výlet po našem okolí Jedlová, Tolštejn, Hrádek, Dýmník, Světlík, a další místa:-)

PS: V místě závodu bude přistaven stánek, který zajistí náš místní pivovar Kocour. Zde si můžete zakoupit občerstvení a ochutnat naše Kocouří pivo nebo limonádu.